Strona główna » Półkolonie Warszawa – Czym właściwie są półkolonie?

Półkolonie Warszawa – Czym właściwie są półkolonie?

przez MJ

Półkolonie Warszawa - Czym właściwie są półkolonie?

Półkolonie to właściwie skrócony rodzaj wypoczynku względem kolonii. Zasadnicza różnica polega na tym, że uczestnicy koloni są wysyłani po za dom wraz z noclegiem, natomiast na półkoloniach rodzice pozostawiają dzieci pod opieką wychowawców, a po pracy zazwyczaj koło godziny 17:00 odbierają dzieci z powrotem, wracając wspólnie do domu.

Obecnie taki model wypoczynku jest dość popularny w Warszawie, gdzie spotkać możemy nieskończoną ilość przeróżnych półkolonii m. in. żeglarskie, nauka budowania klocków lego, programowania, sportowych, artystycznych i wiele innych.

Półkolonie Warszawa organizowane przez nas to połączenie półkolonii sportowych z dużą ilością tenisa ziemnego z połączeniem wielu różnych atrakcji jak wyjście do kina, kręgle, park trampolin czy wyjazdu do największego parku wodnego w Europie – Park of Poland Suntago.

Warto dodać, że półkolonie odbywają się w czasie wolnym od szkoły, najczęściej w ferie oraz wakacje. Trwają z reguły od poniedziałku do piątku.

Może Ci się również spodobać

Drogi rodzicu,

Nie musisz do nas dzwonić zapytać czy mamy wolne miejsca na półkolonie. Dostępność miejsc znajdziesz w formularzu rejestracyjnym przy zapisie na półkolonie lub

Przy rozwinięciu pola „Wybierz turnus” pojawi się informacja z terminami oraz dostępnością turnusów.

 

Zapraszamy!